آفیس برای اندرویدباکس


آفیس یا Office نام مجموعه نرم افزارهای اداری شرکت مایکروسافت است که کارایی بسیار زیادی برای کاربران دارند.  همانطور که میدانید این مجموعه قدرتمند حا وی ابزارهای گوناگونی ازقبیل ورد ، اکسل ، پاورپوینت برای کاربردهای مختلف است. علاوه بر نسخه های ویندوزی ، نسخه های اندرویدی متفاوتی از آن منتشر شده است. اما همه ی ورژنهای اندرویدی لزوما قابل استفاده برای اندرویدباکس نیست. لذا جهت رفاه حال مشتریان عزیز لینک دانلود یک نسخه ی مناسب در زیر قرار گرفته است. این نسخه از آفیس قابل اجرا بر روی اندرویدباکس بوده و کارایی آن تست شده است. لازم به ذکر است که فایلهایی که با این نسخه تهیه میکنید، توسط کامپیوتر نیز قابل پخش و ویرایش است.

Download Now

اپلیکیشن شاد برای اندرویدباکس (شبکه آموزشی دانش آموز)

با معرفی اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش تکنولوژی به کمک مدارس کشور آمده است تا امکان برگزاری کلاس مجازی از طریق نرم افزار شاد آموزش و پرورش فراهم گردد. با دانلود نرم افزار شاد آموزش و پرورش دانش آموزان و معلمان با اتصال به سامانه ای رسمی و جامع در فضای مجازی به آموزش و تعلیم ادامه خواهند داد. با توجه به اینکه اندرویدباکسها محدودیت نداشتن دوربین را دارند و از طرفی ممکن است که در این برنامه گاهی نیاز به ارسال عکس و فیلم و یا فایل صوتی باشد در ادامه روشهایی برای بر طرف کردن این مشکل بیان میگردد.

روش اول این است که با نصب نرم افزارهایی نظیر واتس اپ فایل صوتی و یا تصویری خود را از طریق گوشی همراه تهیه کنید و برای اندرویدباکس خود ارسال کنید تا از طریق اندروید باکس هم به فایل مورد نظر دسترسی داشته باشید و امکان استفاده از آنها جهت ارسال در گروهها و پیامها فراهم گردد. در صورت امکان میتوان فایلها را از تلفن همراه روی فلش مموری و سپس به اندرویدباکس انتقال دهید اما روش ممکن است نیازمند صرف زمان بیشتری باشد.

راه دیگر اینکه روی تلفن همراهتون هم این اپلیکیشن را نصب کنید و در زمانهایی که نیاز به ارسال فایل هست از آن استفاده کنید. با توجه به نظر کاربران محترم، عموما کاربران درموارد کمی به ارسال فایل صوتی وتصویری از طریق اپلیکیشن نیاز پیدا میکنند. بنابراین میتوان در آن موارد خاص از گوشی استفاده نمود و عمده ی استفاده از این نرم افزار را از طریق اندرویدباکس انجام داد.

راه سوم استفاده از وبکم برای رفع محدودیت نداشتن دوربین است که البته این مورد تاکنون توسط تیم ما تست نشده است. ضمن اینکه با توجه به قیمت وبکم هزینه ی تمام شده ی کاربر بالا میرود. بنابراین دو روش قبل بیشتر توصیه میشود.

Download Now