در این قسمت بازی هایی معرفی می شوند که خود شما می توانید نصب کنید و بهره ببرید. این بازی ها بر روی اندروید باکس استفاده شده در agbox تست شده و قابل اجرا هستند.

۱- بازی معروف clash of clans

این بازی از معروفترین بازی های استراتژیک اندروید است. به علت اینکه بازی با ماوس انجام می شود، نصب آن راحت است و ما نصب این بازی را به عهده کاربر گذاشتیم تا در صورت تمایل به این نوع بازی ها خود او نصب و استفاده کند. لینک دانلود بازی از سایت farsroid در پایین آمده است. از نسخه arm-7Ya استفاده کنید. در نسخه جدید این بازی در اولین بار که وارد بازی میشوید و بازی با اتصال به سرور قرار است دانلود داشته باشد، حین دانلود ممکن است بازی قفل کند. با ریست دستگاه مجددا امتحان کنید تا دانلود انجام شود.

Download Now

۲- بازی بسیار معروف real racing 3

این بازی از معروفترین بازی های مسابقات ماشین دنیا است و گرافیک بسیار بالایی دارد. هر چند این بازی پردازنده بسیار قوی میخواهد ولی با تغییراتی که در سیستم عامل دستگاه شما انجام شده حتی با نسخه اقتصادی agbox قابل بازی است و صرفا در نمایش چند ثانیه صحنه اول مسابقه کمی تاخیر داشته ولی در حین بازی روان است. این بازی در داخل بازی و برای باز کردن هر قسمت نیاز به دانلود داشته و بعضی از مواقع ممکن است از ایران نتوان به راحتی به سرور بازی متصل شد و دانلود نمود. علاوه بر این، با اینکه این بازی تصاویر قشنگی دارد شاید هیجان بازی به اندازه بازی های مسابقات ماشین سواری فعلی سیستم شما نباشد پس ما تصمیم گرفتیم استفاده از آن را به تصمیم خود کاربر بگذاریم. شما می توانید این بازی را توسط لینک زیر از سایت farsroid دانلود کنید. این بازی با دسته های که در خدمت شما هست سازگار است.

Download Now

3- بازی شطرنج

این بازی فکری جذاب را میتوان در سطح های مختلف بازی کرد. ضمن آنکه امکان پازل های متنوع برای علاقه مندان به این بازی وجود دارد و با حل کردن آنها میتوانید که سطح بازی خود را بالا ببرید.

Download Now

4 – بازی اتللو

یک بازی فکری بسیار جذاب برای همه ی سنین است که قوانین آن ساده هستند اما سادگی در یادگیری آن به معنی سادگی در ماهر شدن در آن نیست.

Download Now

5- بازی فکری greedy spider

این بازی یک بازی فکری و جذاب می باشد که برای همه رده ها سنی قابل استفاده است و لینک دانلود آن از سایت apkpure در ادامه آمده است. این بازی هم توسط دسته و هم توسط ماوس قابل بازی کردن است.

Download Now

6- نسخه جدید بازی greedy spiders

نسخه ارتقا یافته بازی فکری گریدی اسپایدرز که لینک دانلود آن در ادامه آمده است. این بازی نیز توسط دسته و ماوس قابل بازی است.

Download Now

7- بازی Lightbot : Code Hour

یک بازی جذاب معمایی مخصوص کودکان که در آن کودکان با انجام بازی با برنامه نویسی آشنا میشوند و مفاهیم اساسی آن را در قالب بازی فرا میگیرند!

Download Now

8- بازی My Pocket Galaxy


یک بازی جالب برای افرادی که به نجوم علاقه دارند. در این بازی شما منظومه ی مورد علاقه ی خودتون را میسازید و این منظومه با توجه به قوانین فیزیکی شبیه سازی میشه و میتونید نتیجه ی اون را ببینید.

Download Now

9- بازی knock down

یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی معروف پرندگان خشمگین که از جهاتی نو آوری و جذابیت بیشتری دارد. میتوانید این بازی را از لینک زیر دانلود و با ماوس بازی کنید.

Download Now

10-بازی پازل‌ Faraway puzzle

یک بازی پازل تصویری که شما را به چالش میکشد. میتوانید این بازی را از سایت apkpure توسط لینک زیر دانلود و با ماوس بازی کنید.

Download Now