در این قسمت بازی های اندروید مخصوص اندروید باکس معرفی می شوند که به دلیل نصب ساده خود شما می توانید نصب کنید و بهره ببرید و نیازی به نصب توسط خدمات پس از فروش نیست. بازیهای قدیمی مانند پلی استیشن یک و .. که توسط شبیه سازها اجرا می شوند هم در مقاله شبیه سازهای اندروید در سایت بررسی شده اند. شرکت های دیگری هم از نام گیم باکس اندروید استفاده کرده اند ولی این محصولات شامل خدمات پس از فروش agbox نمی شونددر نام تمامی محصولات ما کلمه agbox به کار رفته و بازیهای معرفی شده در سایت با محصولات و دسته بازی خود ما سازگار است. اگر خود یک اندروید باکس می خواهید تهیه کنید یا دارید هم میتوانید دسته بازی از خدمات پس از فروش ما تهیه کنید و از این بازیها استفاده کنید. البته در تهیه اندروید باکس دقت کنید بهتر است از دستگاههای با پردازنده گرفیکی Mali G31 و Mali G52 استفاده کنید چون پردازنده گرافیکی Mali 450 از بازیهای جدید پشتیبانیی نمیکند. این بازی ها بر روی اندروید باکس های استفاده شده در agbox تست شده و قابل اجرا هستند. یک راه حل کلی هم برای استفاده از بازیهای اندروید در اندروید باکس استفاده از نرم افزارهای key mapper (مانند مانتیس و اختاپوس و…) هستند که بر روی صفحه، یک نقطه صفحه که در حالت عادی باید با دست لمس شود را با یک دکمه دسته بازی مچ می کنند. در نسخه های اولیه agbox، (قبل از 1399) از این نرم افزارها استفاده می شد ولی به علت مشکلات فراوان آنها و عدم کنترل روان آنها، دیگر این نرم افزار ها استفاده نمیشوند و استفاده از آنها در صورت تمایل به کاربر سپرده شده است. یک راه دیگر استفاده از بازیها در اندروید باکس به همراه دسته بازی، استفاده از شبیه سازهای کنسولهای قدیمی هستند که در مقاله شبیه سازها در سایت ما بررسی شده اند. البته این دسته از بازیها معمولا گرافیک بسیار پایین تری نسبت به بازیهای اندروید ارایه می دهند. بازیهای زیر به صورت عادی با ماوس ، دسته های بازی محصولات ما و بعضاً با کیبورد قابل بازی هستند. به علت نصب ساده این بازیها و نداشتن تنظیمات خاص، نصب و انتخاب آنها به شما سپرده شده است. بازیهای که نصب مشکل دارند و نیاز است خدمات پس از فروش نسبت به نصب اقدام کند به صورت ویدیو تهیه شده است تا بتوانید انتخاب کنید. این ویدیو ها در قسمت مجموعه بازیها و مجموعه بازیهای خاص (موضوع بندی شده) و همچنین ویدیو های مجموعه بازیهای اندروید باکس۲۰۲۰-۲۰۲۳ تهیه شده است. همه بازیها روی تمامی محصولات سازگار نیستند ولی سبک بازی را اگر انتخاب نمایید قطعا بازیهای مشابه قابل نصب هستند.

۱- بازی معروف clash of clans

این بازی از معروفترین بازی های استراتژیک اندروید است. به علت اینکه بازی با ماوس انجام می شود، نصب آن راحت است و ما نصب این بازی را به عهده کاربر گذاشتیم تا در صورت تمایل به این نوع بازی ها خود او نصب و استفاده کند. لینک دانلود بازی از سایت farsroid در پایین آمده است. در نسخه جدید این بازی در اولین بار که وارد بازی میشوید و بازی با اتصال به سرور قرار است دانلود داشته باشد، حین دانلود ممکن است بازی قفل کند. با ریست دستگاه مجددا امتحان کنید تا دانلود انجام شود.

Download Now

۲- بازی بسیار معروف real racing 3

این بازی از معروفترین بازی های مسابقات ماشین دنیا است و گرافیک بسیار بالایی دارد. هر چند این بازی پردازنده بسیار قوی میخواهد ولی با تغییراتی که در سیستم عامل دستگاه شما انجام شده حتی با نسخه اقتصادی agbox قابل بازی است و صرفا در نمایش چند ثانیه صحنه اول مسابقه کمی تاخیر داشته ولی در حین بازی روان است. این بازی در داخل بازی و برای باز کردن هر قسمت نیاز به دانلود داشته و بعضی از مواقع ممکن است از ایران نتوان به راحتی به سرور بازی متصل شد و دانلود نمود. علاوه بر این، با اینکه این بازی تصاویر قشنگی دارد شاید هیجان بازی به اندازه بازی های مسابقات ماشین سواری فعلی سیستم شما نباشد پس ما تصمیم گرفتیم استفاده از آن را به تصمیم خود کاربر بگذاریم. شما می توانید این بازی را توسط لینک زیر از سایت farsroid دانلود کنید. این بازی با دسته های که در خدمت شما هست سازگار است.

Download Now

3- بازی شطرنج

این بازی فکری جذاب را میتوان در سطح های مختلف بازی کرد. ضمن آنکه امکان پازل های متنوع برای علاقه مندان به این بازی وجود دارد و با حل کردن آنها میتوانید که سطح بازی خود را بالا ببرید.

Download Now

4 – بازی اتللو

یک بازی فکری بسیار جذاب برای همه ی سنین است که قوانین آن ساده هستند اما سادگی در یادگیری آن به معنی سادگی در ماهر شدن در آن نیست.

Download Now

5- بازی فکری greedy spider

این بازی یک بازی فکری و جذاب می باشد که برای همه رده ها سنی قابل استفاده است و لینک دانلود آن از سایت apkpure در ادامه آمده است. این بازی هم توسط دسته و هم توسط ماوس قابل بازی کردن است.

Download Now

6- نسخه جدید بازی greedy spiders

نسخه ارتقا یافته بازی فکری گریدی اسپایدرز که لینک دانلود آن در ادامه آمده است. این بازی نیز توسط دسته و ماوس قابل بازی است.

Download Now

7- بازی Lightbot : Code Hour

یک بازی جذاب معمایی مخصوص کودکان که در آن کودکان با انجام بازی با برنامه نویسی آشنا میشوند و مفاهیم اساسی آن را در قالب بازی فرا میگیرند!

Download Now

8- بازی My Pocket Galaxy


یک بازی جالب برای افرادی که به نجوم علاقه دارند. در این بازی شما منظومه ی مورد علاقه ی خودتون را میسازید و این منظومه با توجه به قوانین فیزیکی شبیه سازی میشه و میتونید نتیجه ی اون را ببینید.

Download Now

9- بازی knock down

یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی معروف پرندگان خشمگین که از جهاتی نو آوری و جذابیت بیشتری دارد. میتوانید این بازی را از لینک زیر دانلود و با ماوس بازی کنید.

Download Now

دانلود از بازار

Download Now

10-بازی پازل‌ Faraway puzzle

یک بازی پازل تصویری که شما را به چالش میکشد. میتوانید این بازی را از سایت apkpure توسط لینک زیر دانلود و با ماوس بازی کنید.

Download Now

دانلود از بازار

Download Now

11- بازی تیراندازی بسیار خوب Dead Trigger 1 & 2

نسخه یک این بازی در تمام محصولات agbox از سال 1398 به بعد نصب می باشد. نسخه دوم این بازی را خود میتوانید نصب کنید. نکته مهم این است که نسخه دوم انلاین بوده و برای اتصال به سرور نیاز به فیلتر شکن دارید. میتوانید از لینک زیر دانلود و نصب نمایید. برای بازیهای متنوع تر در این موضوع از خدمات پس از فروش کمک بگیرید.

Download Now

12- بازی کنترل ماشین Hill climb racing

این بازی در نسخه های ابتدایی محصولات ما نصب بود ولی به علت وجود بازیهای قویتر که در حال حاضر نصب می شوند معمولا این بازی کمتر نصب می گردد.

Download Now

13- بازی موتور سواری ترافیک رایدر

این بازی را می توانید نصب و در تنظیمات بازی گزینه دسته بازی را انتخاب کنید. معمولا در سیستمهای ما بازیهای مشابه و قویتر از این نصب می باشد.

Download Now

14- بازی سبک نوستالژیک ماشین سواری

این بازی با دسته های بازی استفاده شده در محصولات ما سازگار است. با وجود اینکه این بازی به سبک اولین بازیهای گرافیکی سه بعدی ساخته شده است، جذابیت مناسبی دارد. به علت اینکه گرافیک بازیها برای اکثر مشتریان مهم است، این بازی در محصولات ما هیچ موقع مورد استفاده قرار نگرفت و نصب آن به خود شما سپرده شده است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

15- بازی کنترل چهار راه

این بازی جذاب به راحتی میتواند با ماوس انجام شود و خود شما هم می توانید نصب وبازی کنید.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

16- بازی بسیار مشهور جانی تریگر

این بازی با ماوس است و نصب ان راحت است.

Download Now

17 و 18- بازیهای سبک قدیمی ارکید مانند sword of zolan و یا dan the man

این بازیها سبک قدیمی هستند و شبیه بازیهای 8 بیتی در نسخه های اولیه کنسول نینتندو می باشند. این بازیها دیگر در محصولات ما نصب نمی شوند یا به ندرت نصب می شوند. ضمن اینکه بازی دن مبارز دایما آپدیت می شود و با آپدیت شدن آن نسخه های قبلی غیر فعال می شوند تا نسخه جدید نصب کنید. این دو بازی با دسته های استفاده شده در محصولات agbox هماهنگ هستند.

Download Now

Download Now

19- بازی jump and run

این بازی با دسته بازی استفاده شده در محصولات ما هماهنگ است. این بازی تقلیدی از بازی معروف سوپر ماریو می باشد.

Download Now

20 – بازی مشهور جاده های پر خطر

این بازی بسیار معروف با ماوس انجام می شود. به علت نصب ساده و نداشتن تنظیمات خاص انتخاب آن به شما سپرده شده است.

Download Now

21- بازی هاور کرفت نابودگر

این بازی با دسته های استفاده شده در محصولات ما سازگار است. به علت نصب ساده انتخاب آن به شما سپرده شده است.

Download Now

22- بازی دویدن دایناسور

احتمال زیاد همه ما این بازی را هنگام قطع شدن اینترنت تلفن همراه بر روی مرورگر کروم تست کرده ایم. می توانید این بازی را روی اندروید باکس با گرافیک بالاتر استفاده کنید. به علت کودکانه بودن ونصب ساده، انتخاب آن به شما سپرده شده است.

Download Now

23- بازی جالب سه بعدی Dino

این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است. به علت کودکانه بودن ونصب ساده، انتخاب آن به شما سپرده شده است.

Download Now

24- بازی جذاب run cow run

این بازی با ماوس بوده و نصب بسیار ساده ای دارد. بازی بسیار ساده از لحاظ قوانین و بسیار مشکل و چالشی در هنگام اجرا است.

Download Now

دانلود از بازار

Download Now

26- نسخه جدید بازی مشهور snake

Download Now

دانلود از بازار

Download Now

26- بازی نقش افرینی

این بازی نصب ساده دارد و با دسته بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

27- بازی اموزش تیراندازی

این بازی میتواند به شما در کسب مهارت برای انجام بازیهای FPS و TPS کمک کند و با دسته بازی محصولات ما هماهنگ است و نصب ساده ای دارد.

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

28- بازی voxel fly

این بازی با دسته های محصولات ما سازگار است و نصب ساده ای دارد.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

29- بازی نقش افرینی

Download Now

دانلود از بازار

Download Now

30- بازی سبک متفاوت ماشین سواری

این بازی با دسته بازی سیستمهای ما هماهنگ است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

31- بازی متفاوت running cat

این بازی با ماوس انجام می شود. بازی بسیار فکری و مشکلی می باشد.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

32- بازی تک تیر انداز

این بازی با ماوس انجام می شود و نصب ساده ای دارد. بازی سبک بسیار متفاوت و جذابی دارد.

Download Now

33- بازی مبارزه ای ارکید

این بازی با دسته بازی محصولات ما هماهنگ است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

34- بازی جذاب ماشین

هر چند این بازی از دسته بازی حمایت نمیکند، ولی با ماوس قابل انجام است

Download Now

35- بازی another world

بازی بسیار مشهوری است که در اکثر پلتفرمها (نینتندو سوییچ، پلی استیشن، … ) قابل بازی است و طرفداران زیادی دارد. این بازی با دسته های بازی ما سازگار است.

Download Now

36- بازی جذاب digger dan

این بازی با دسته های بازی سیستمهای ما هماهنمگ است و سبک متفاوتی دارد. بازی جذاب و فکری می باشد.

Download Now

37- بازی جذاب و متفاوت Awesome Owl

این بازی با دسته های سیستمهای ما سازگار است و نصب ساده ای دارد.

Download Now

دانلود از بازار

Download Now

38- بازی اکشن جالب با ابتدایی ترین گرافیک

این بازی با دسته بازی دستگاههای ما هماهنگ است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

39- بازی اکشن داستانی

این بازی با دسته بازی دستگاههای ما هماهنگ است.

Download Now

40- بازی مهارتی

این بازی با دسته های بازی سیستمهای ما هماهنگ است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

41- بازی جالب mimelet

این بازی با دسته بازی محصولات ما هماهنگ است.

Download Now

42- بازی متفاوت و جالب سبک ماشین سواری

این بازی با ماوس انجام می شود.

Download Now

لینک دوم

Download Now

43- asphalt 8

این بازی از معروفترین بازی های مسابقات ماشین دنیا است و گرافیک بسیار خوبی دارد. هر چند این بازی پردازنده بسیار قوی میخواهد ولی با تغییراتی که در سیستم عامل دستگاه شما انجام شده حتی با نسخه اقتصادی agbox قابل بازی است. این بازی نیاز به دانلود دیتای انلاین دارد و بسیاری از مواقع درست به سرور وصل نمی شود. شما می توانید این بازی را توسط لینک زیر از سایت farsroid دانلود کنید و دقیقا دستورالعمل سایت را انجام دهید. این بازی با دسته های که در خدمت شما هست سازگار است. البته در سیستمهای ما بازی های مشابه دیگری نصب هستند که گرافیکی در همین حد دارند و افلاین می توان بازی کرد.

Download Now

44 – بازی در سبک تجهیز خانه

در این بازی از درخت خود مراقبت کنید و محصولات ان را بفروشید و خانه خود را تجهیز کنید. این بازی با دسته های بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

دانلود از بازار

Download Now

45- بازی سبک قدیمی و بسیار مشهور

این بازی حالت نوستالزیک دارد و با دسته های بازی محصولات ما سازگار است ولی به علت گرافیک پایین و قدیمی آن نصب نمی شود.

Download Now

46- بازی مشهور kingdom of arcadia

این بازی را در اکثر پلتفرمهای پلی استیشن 4 و 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس و اندروید می توان بازی کرد. این بازی با دسته بازی محصولات ما هماهنگ است. اگر احیانا برای موارد معدود برای عبور از درب ها دسته بازی عمل نکرد، از فشار دادن دکمه های روی صفحه با ماوس کمک بگیرید.

Download Now

47- بازی حفظ تعادل

این بازی جالب با دسته های بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

48- بازی نوستالژیک street of rage

این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

49- بازی نستالژیک سبک GTA

این بازی با دسته بازی محصولات ما هماهنگ است.

Download Now

50- بازی سبک Tetris

این بازی با دسته بازی محصولات ما هماهنگ است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

51- retro kung fu

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

52- مارتال کمبت 2019 اندروید

این بازی برای موبایل و اندروید باکس، جذابیت کامپیوتر و کنسول را ندارد. تنها با کلیک کردن با ماوس روی صفحه بازی انجام می شود. از نسخه armeabi-v7a استفاده کنید و مطابق راهنمای نصب، نصب کنید. حتما نیاز به اتصال اینترنت از طریق وای فای دارد. در سیستمهای ما از نسخه ای شبیه نسخه های کامپیوتری این بازی استفاده می شود.

Download Now

53- بازی گرافیک pinball

این بازی نسخه های زیادی از پین بال داخل ان دارد که نسخه sorceres lair ان مجانی بوده و میتونید با دسته های بازی که در خدمت شما هست ان را بازی کنید.

Download Now

54- بازی shooting نجات جزیره

برای حرکت در این بازی از دسته بازی کمک بگیرید و برای تیراندازی از ماوس کمکی بگیرید.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

55- بازی جذاب wacky warms

Download Now

56- بازی دفاع از قلعه

این بازی با دسته های بازی محصولات ما هماهنگ است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

57- بازی سبک نستالژیک

Download Now

58- بازی استراتژیک معروف

این بازی با ماوس سازگار است.

Download Now

دانلود ازلینک دوم

Download Now

59- بازی جذاب و فکری

این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

60- بازی تفریحی برای کودکان

این بازی با ماوس هماهنگ است

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

61- اموزش اعداد برای کودکان

این بازی با ماوس هماهنگ است

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

62- پازل تصویری برای کودکان

این بازی با ماوس سازگار است.

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

63- پازل تصویری

این بازی با ماوس سازگار است.

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

64- بازی مبارزه ای ارکید

این بازی با دسته های بازی محصولات ما هماهنگ است.

Download Now

65- بازی ارکید معروف

این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است

Download Now

66- بازی ماشین متفاوت

این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

67- بازی همسایه ازاری

این بازی با ماوس سازگار است.

Download Now

68-بازی جالب و نوستالژیک TMNT

این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

69- بازی جالب و نوستالژیک sunset riders

Download Now

70 – بازی مبارزه ای سبک تیکن

این بازی از طریق شبیه ساز به اندروید پورت شده است و به علت در دسترس نبودن تنظیمات و غیر بهینه بودن انها، صدای بازی کمی با اشکال پخش می شود. در هنگام اجرای بازی به راهنمایی های روی صفحه دقت کنید. این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

71- بازی گرافیکی تعادل ماشینهای افرود

برای تعادل از دسته بازی و برای گاز و ترمز از ماوس کمک بگیرید.

Download Now

72- بازی جالب و مشکل chrono and cash

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

73- بازی digger HD

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

74- بازی جالب و مشکل meganoid

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

75- بازی endless runner

در این بازی از انالوگ سمت چپ و یک دکمه اکشن استفاده می شود. همچنین حرکت انالوگ سمت چپ به سمت پایین نیز یک دکمه اکشن است.

Download Now

76- بازی مبارزه

در این بازی از انالوگ سمت چپ و یک دکمه اکشن استفاده می شود. همچنین حرکت انالوگ سمت چپ به سمت پایین نیز یک دکمه اکشن است.

Download Now

77- بازی goblin battle

در این بازی از انالوگ سمت چپ و یک دکمه اکشن استفاده می شود. همچنین حرکت انالوگ سمت چپ به سمت پایین نیز یک دکمه اکشن است.

Download Now

78- بازی معروف among us

این بازی به پیشنهاد همراه گرامی اقای علی کلانی به سایت اضافه شده است. این بازی با دسته های بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

79- بازی معروف ماینکرافت

این بازی به پیشنهاد همراه گرامی اقای علی کلانی به سایت اضافه شده است. این بازی با دسته های بازی محصولات ما سازگار است.

Download Now

80- بازی Reaper of Immortals

این بازی با دسته های بازی سیستمهای ما سازگار است.

Download Now

81- بازی ماشین سواری برای اندروید باکس های agbox

این بازی سه بعدی بسیار سبک و خوش ساخت است.

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

82- بازی تیراندازی دو بعدی

Download Now

83- بازی لاکپشتهای نینجا نینتندو

Download Now

84- بازی کراش اندروید

این بازی با موس انجام می شود. با گرفتن کلیک ماوس و حرکت به سمت چپ، راست، پایین و بالا می تونید کراش دونده را کنترل کنید.

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

85-بازی بسیار معروف پدر مهربان 2

این بازی با سته بازی محصولات ما سازگار است

Download Now

86-بازی بسیار معروف پدر مهربان

Download Now

87- بازی جدال ستارگان

این بازی دسته بازی را پشتیبانی نمیکند. سبک بازی طوری است که میتوان با ماوس بازی کرد.

Download Now

88- بازی نوستالژیک نینتندو

این بازی با دو انالوگ دسته بازی می شود.

Download Now

89- بازی نستالژیک shadow warrior

Download Now

90- بازی نستالژیک کونگ فو

این بازی با دو انالوگ دسته بازی میشود.

Download Now

91- بازی مشهور king of fighters

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

92- نسخه اولیه بازی سوپر ماریو

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

93- بازی میکرو بتل 2

Download Now

94- بازی تیر اندازی

این بازی منو ها با مجموعه دسته بازی و ماوس انتخاب می شود و در بازی دسته بازی محصولات ما هماهنگ است

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

95- بازی jump and run

Download Now

96- بازی موتور سواری

Download Now

دانالود از لینک دوم

Download Now

97- بازی ماجراجویی و فکری بسیار معروف dandara

این بازی با دسته بازی سیستمهای ما سازگار است. مطابق دستورالعمل سایت نصب شود.

Download Now

98- بازی فکری جالب

این بازی با دسته بازی محصولات ما سازگار است

Download Now

99- بازی run or die

در بازی دکمه ها را به دلخواه تنظیم کنید

Download Now

100- Gachinko Football Free Kick

دکمه دویدن و شوت زدن یکی هستند. در موقع مناسب همان دکمه به عنوان شوت زدن می تواند استفاده شود.

Download Now

دانلود از لینک دوم

Download Now

101- بازی اکشن با ماوس

Download Now

102- بازی ماشین سواری سه بعدی برای اندروید باکس های agbox

در این بازی در قسمت تنظیمات دسته بازی را انتخاب و دکمه گاز، ترمز، دوربین و .. را به دلخواه هماهنگ کنید.

Download Now

103- بازی جالب Dashy Smash: Jetpack Game

برای این بازی از مجموعه دسته بازی و ماوس کمک بگیرید

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

104- بازی سبک jump and run مثل ماریو

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

105- بازی space shooter

این بازی با دسته بازی سیستمهای ما سازگار است.

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

106- بازی aladdin اندروید

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

107 تا 130- مجموعه بازیهای نوستالژیک سگا جنسیس با لینک مستقیم برای اندروید باکس های agbox

این بازیها با دسته بازی محصولات قدیمی تر ما سازگار نیستند.

بازی اول (خانواده ادامز)

Download Now

بازی دوم (سه نینجا)

Download Now

بازی سوم (ماجرای مایتی مکس)

Download Now

بازی چهارم (بتمن)

Download Now

بازی پنجم

Download Now

بازی ششم

Download Now

بازی هفتم

Download Now

بازی هشتم

Download Now

بازی نهم (ولورین)

Download Now

بازی دهم (بسکتبال)

Download Now

بازی یازدهم (مسابقه ماشین)

Download Now

بازی دوازدهم (بازی معروف دابل دراگون)

Download Now

بازی سیزدهم (تنیس)

Download Now

بازی چهردهم (بیلیارد)

Download Now

بازی پانزدهم (مبارزات خیابانی)

Download Now

بازی شانزدهم (مسابقات ماشین)

Download Now

131- بازی مشهور و فکری

Download Now

لینک مستقیم

Download Now

132- بازی castellan

جهت انجام بازی بدون تاخیر گزینه bloom را در تنظیمات خاموش کنید.

Download Now

133- بازی بوکس اندروید

Download Now

134- ماشین سواری

Download Now