نرم افزار نماوا یک نرم افزارمعروف  در زمینه ی پخش فیلم آنلاین است و یکی از برنامه های نصب شده برای محصول گیم باکس اندرودیدی (و یا کنسول بازی اندرویدی) است. این برنامه بارها توسط تیم agbox تست شده و خوشبختانه در اکثر موارد سیستم بدون هنگی این برنامه را اجرا کرده است. با این حال ممکن است به دلایل مختلفی مشتریان محترم با اجرای این نرم افزار مشکل پیدا کنند. لذا در ادامه راهکارهایی برای پیشگیری و یا رفع مشکل بیان میگردد. ضمن مطالعه همه راه کارها توصیه ما نصب اندروید باکس در دید مستقیم مودم بیسیم و در فاصله چند متری از آن و استفاده از مرورگر اپرا (راه حل سوم) است.

1- اولین و شاید شایع ترین مشکلی که ممکن است باعث عدم اجرای صحیح این نرم افزار شود ، بحث اتصال ضعیف به اینترنت است. به طور کلی اندرویدباکس هایی که دارای آنتن خارجی نیستند برای اتصال به شبکه ی وایفای میبایست دستگاه در فاصله ی نه چندان دور از مودم و در دید مستقیم آن قرار بگیرد. همچنین گاهی اوقات مشاهده میشود که علیرغم فاصله ی نسبتا کم به دلیل قرار گرفتن دیوار بین دستگاه و مودم سیگنال دریافتی توسط دستگاه ضعیف بود و باعث اختلال در اجرای صحیح آن میشود. راهکار بهتر اتصال از طریق پورت LAN است چراکه دستگاه دارای یک پورت LAN میباشد.

2- نکته ی دیگر این است که شاید عدم اجرای صحیح به دلیل نیاز نرم افزار به بروزرسانی باشد. میتوانید با بروز رسانی نرم افزار از طریق خود برنامه و یا دانلود و نصب مستقیم نسخه ی بروز شده از سایت نماوا آن را اجرا نمایید . برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

3- تماشای فیلمها با کیفیت پایینتر: با این کار احتمال اختلال در عملکرد سیستم و همچنین میزان مصرف اینترنت پایین می‌آید. اما این روش را برای کسانی که بالا بودن کیفیت تصویر برایشان مهم است، توصیه نمیکنیم.

4- توصیه اکید ما به این راه حل است. را ه حل دیگر استفاده از سایت نماوا است. شما میتوانید با استفاده از مرورگرهای مختلفی از جمله کروم و یا  اپرا وارد حساب کاربری خود شوید و بدون استفاده از اپلیکشن نماوا فیلم مورد نظر خود را ببینید . گاهی اوقات مشاهده شده که کیفیت اجرا با نرم افزار اپرا بهتر بوده و لذا لینک دانلود این مرورگر در ادامه آورده شده است . خصوصا مرورگر اپرا بسیار مرورگر سریع و سبکی بوده و نسبت به کروم برتری دارد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.